Послуги

Компанія LANTRACE надає послуги на ринку доступу до мережі Інтернет - постійний індивідуальний швидкісний доступ до мережі LANTRACE®.
 
Порядок підключення до мережі Інтернет:
 
Термін підключення до нашої мережі складає до 5-ти робочих днів з моменту зарахування Вашої оплати на розрахунковий рахунок компанії. Забезпечення доступу до мережі Інтернет/LANTRACE входить у вартість підключення.
 

День та час підключення до мережі  Інтернет/LANTRACE визначається сторонами.  Всі клієнти LANTRACE® можуть спілкуватись між собою в єдиній мережі зі швидкістю близько 100Mбит/с. Трафік у середині мережі безкоштовний, кількість трафіку - необмежена. 
 
Крім того Ви маєте право призупинити дію договору не більше, ніж на 30 днів протягом року. Призупинення дії Договору можливе тільки при наявності завчасно поданої заяви із зазначеним періодом відключення. Передплачений трафік і пакетна абонентська плата у місяці, в якому виконується призупинення, розраховується пропорційно відпрацьованим дням. Перерахунок абонентської плати здійснюється 1 числа наступного місяця, коли закривається період. Компанія LANTRACE надає клієнтам електронну поштову скриньку. LANTRACE – це постійний доступ до інформаційних ресурсів світової Мережі, враховуючи послуги електронної пошти, доступ до електронних бібліотек, музики, кіно, ігор, програмного забезпечення та інших послуг прийому/передачі даних.
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть слово або фразу мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Дякуємо!!